Rezerwacje na rok 2017
przyjmujemy w godzinach 9.00 - 14.00
pod nr telefonu 33 862 22 2410-12 kwietnia 2017 - ostatni wolny termin na warsztaty wiosenne "EKO-SZKOŁA"- CENA PROMOCYJNA!!!

Soblówka 193
34-371 Ujsoły
Tel. +48 33 862 22 24 STRONA GŁÓWNA NASZ REGION GALERIA KONTAKT
OPINIE
Dom Wczasów Dziecięcych w Soblówce posiada trawiaste boiska do piłki siatkowej i nożnej oraz tereny zielone przeznaczone do zabawy i rekreacj.
Nasza świetlica wyposażona jest w sprzęt audiowizualny, a w pobliskiej szkole, posiadamy salę komputerową, wyposażoną dodatkowo w tablicę interaktywną i projektor multimedialny.
W budynku DWDz znajdują się wieloosobowe pokoje z oddzielnymi łazienkami oraz pokoje z własnym węzłem samitarnym.

Dla miłośników wieczornych biesiad, zabaw i śpiewów przygotowano dużą wiatę ogrodową i kameralną altankę oraz miejsce na ognisko i grilla.
DWDz znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i górskiego potoku, co umożliwia zorganizowanie wycieczek w tereny leśnie i pozwala odpocząć nad brzegiem strumienia.
Wokół naszego obiektu wytyczono trasy do turystyki rowerowej i nordic walking.
Miłośnicy folkloru regionalnego w sezonie letnim mogą wziąźć udział w liczych imprezach organizowanych na "Polanie Sporkowej" obok DWDz, i degustować wyroby regionalne.

Na terenie całego obiektu wczasowicze mają dostęp do bezprzewodowej sieci WI-FI.

ZOBACZ NASZ OBIEKT

PTSM RAJCZA NICKULINA | GAZDOWIE DOLINY CICHEJ | ATLAS FLORY BESKIDU ŻYWIECKIEGO | SCHRONISKO NA PRZEGIBKU | SCHRONISKO NA LIPOWSKIEJ